За нашими плечима більше ніж 10-річний досвід.

logo
 • +38 (044) 379-3456
  +38 (066) 017-2321

 • info@dmsolutions.com.ua

 • вул.Новокостянтинівська, 15/15, Київ, 04080

 • Години роботи

 • Пн-Пт: 9:30 - 18:00

 • +7(900) 000-00-00

 • support@website.com

 • Номер улицы, Номер дома, Номер квартиры.

 • Часы работы

 • Пн-Сб: 7.00 - 17.00

 • +7(300) 000-00-00

 • support@website.com

 • Номер улицы, Номер дома, Номер квартиры.

 • Часы работы

 • Пн-Сб: 9.00 - 19.00

Головна » Відгуки

Про нас говорять

Відгуки Клієнтів

Єдині в Україні, хто оброблює 1 млн клієнтів в базі даних за 40 хв.

З компанією «Директ Маркетинг Солюшенз» працюэмо в сфері послуг по обробці баз даних і розсилці поштової кореспонденції з 2012 року.
Багаторічний досвід співпраці показав, що вибір «Директ Маркетинг Солюшенз», як одного з основних підрядників, був цілком і повністю виправданий. Всі замовлення виконувалися в повному обсязі на високому рівні у встановлені терміни.
Компанія «Директ Маркетинг Солюшенз» єдина в Україні, яка оброблює (нормалізує) 1 мільйон клієнтів в базі даних за 40 хвилин, та робить це дуже якісно! Колектив компанії «Директ Маркетинг Солюшенз», неодноразово довів здатність йти назустріч партнерам в реалізації складних і нестандартних завдань.

Артур Рафаелян

Головний експерт
Департамент стягнення кредитів
"Український банк"

Сегментують клієнтську базу за величезною кількістю параметрів.

Ось уже рік Ідея Банк успішно співпрацює з «ДМ Солюшенс» за двома напрямками:
- таргетованим смс розсилкам по потенційним клієнтам
- лідогенерації
В обох випадках ми неймовірно цінуємо досвід нашої співпраці, тк «ДМ Солюшенс», по суті, єдина компанія, яка може сегментувати потенційну клієнтську базу за величезною кількістю параметрів із прив'язкою до геолокації. Протестувавши кілька різних форматів, ми знайшли найбільш ефективний з точки зору конверсій та ціни заявки на кредити та кредитні картки. Нічого нового та провокаційного з т.зр маркетингу: найвищі конверсії можна отримати, потрапивши у потребу клієнта. А щоб її намацати, важливо розуміти клієнтський профіль. У цьому «ДМ Солюшенс» незамінні.
Продовжуємо шукати разом із «ДМ Солюшенс» нові фішки та інструменти, механіки. Фахівці компанії проактивні у своїй пропозиції та чудово менеджерять проекти. За цей професійний підхід ми дуже вдячні».

Оксана Воробйова

Начальник Управління Маркетингу
АТ "Ідея Банк"

Єдині в Україні, хто пропонує найповніший довідник геокоординат населених пунктів.

У «Директ Маркетинг солюшенз» компанія Водафон Україна 2 роки тому купила СПІУ з геокоординатами, а також довідник імен та по батькові, що дозволило досягти наступних цілей:
Забезпечення якісного процесу реєстрації та перенесення номерів при виконанні встановлених державою умов нового Порядку реєстрації абонентів передплаченого зв'язку (загальна паспортизація) і проекту Mobile Number Portability (MNP).
Поліпшення роботи зі зверненнями наших клієнтів на локальні проблеми за якістю зв'язку. При фіксації звернень, наші тех. фахівці в онлайн режимі отримують інформацію про проблеми, що виникли у абонентів в реальних локаціях, яка вже конвертована в геокоординати.
Підвищення якості обслуговування абонентів в колл- центрах - менше часу йде на фіксацію адреси за рахунок вибору даних при реєстрації звернення абонента з випадаючих вікон. Крім того, щомісячні оновлення довідника з боку партнера виключають необхідність введення адрес вручну (декомунізація, поява нових адрес в зв'язку з активною забудовою мегаполісів і т.д.)
«Директ Маркетинг Солюшенз» - єдина в Україні компанія, що пропонує найповніше рішення, де до адрес найдрібніших населених пунктів прив'язані геокоординати.
Співпраця з партнером приносить тільки задоволення - як і до укладення Договору і покупки баз даних, так і зараз, на етапі супроводу - на будь-який запит оперативно реагують, консультують, оновлення відбуваються в чітко обумовлені дати, пропонують спробувати нові вдосконалені продукти та послуги. 10 балів з 10 за шкалою NPS!

Інна Байцим

Експерт з якості 1 категорії
ПрАТ "ВФ Україна"
Відділ управління якістю та клієнтським досвідом
Vodafone Україна